Seminar „Mitmekesisuse juhtimine – on selles siis reaalne kasu ja kasum?“

Osaleb Anne Läns

 

———- Edastatud kiri ———-
Meil on hea meel koostöös Ameerika Suursaatkonnaga Teid kutsuda mitmekesisuse päeva selle kevade viimasele tasuta seminarile, mis leiab aset mitmekesisuse päeval ehk 13. aprillil. Seminari teemaks on  „Mitmekesisuse juhtimine – on selles siis reaalne kasu ja kasum?“

13. aprillil tähistame Eestis mitmekesisuse päeva. Ühelt poolt on mitmekesisus väärtus, kuid teisalt on uuringud korduvalt näidanud, et mitmekesisuses peitub asjatundliku juhtimise korral reaalne äriline kasumlikkus. Milles see seisneb? Mida tähendab mitmekesisuse juhtimine? Korraldame mitmekesisuse päeval seminari koos peaesineja Gary Bakeriga, et mitmekesisuse ja äriedu seoseid huvilistele tutvustada. Samas on läbimõeldud mitmekesisuse juhtimisest kasu ka neile organisatsioonidele, kelle eesmärgiks pole kasumit teenida. Miks ja kuidas? Seminar, millele järgneb mitmekesisuse kokkuleppe allkirjastamine, toimub 13. aprillil kell 15.00-17.00 Viru hotelli konverentsikeskuses.

Gary Baker on tegevjuht jätkusuutlikkuse teenuste valdkonnas rahvusvaheliselt tunnustatud konsultatsiooniteenuseid pakkuvas ettevõttes EY (Ernst & Young). Gary juhitav osakond paikneb Stockholmis. Samuti on ta Rootsi Ameerika Kaubanduskoja asejuht. Gary avastas enda jaoks mitmekesisuse (diversity) valdkonna esmakordselt siis, kui töötas 1989 aastal Silicon Valley’s finantsteenuste valdkonnas. Hiljem loodi just Bakeri algatusel kahes Kalifornia pangas osakonnad, mis keskendusid multikultuursetele turgudele ja diskrimineerimisele tarbijakrediidi valdkonnas. Seejärel töötas ta konsultandina Deloitte & Touche juures ning aastatel 1999-2002 oli ta ettevõtte Rootsi kommunikatsiooni- ja turundusjuht.

Baker on töötanud erinevate juhtide gruppidega ja viinud läbi arvukalt koolitusi Rootsi ettevõtetes, et aidata neil mõista ärivõimalusi, mis peituvad mitmekesisuse teadvustamises ning mõista mitmekesisust strateegiliselt, turupõhise perspektiivi kaudu. Ta on ka Rootsis paikneva programmi int’Link kaasasutaja, mille eesmärk on aidata ettevõtteid, mille omanikud on immigrandi taustaga,  jõuda suurkorporatsioonide tarneahelatesse. Lisaks on Gary Baker kirjutanud kolm mitmekesisuse juhtimise (diversity management) käsiraamatut.

Seminar toimub koostöös Ameerika Ühendriikide Suursaatkonnaga.

Seminari päevakava

15.00-15.15 Tervituskõned
Kelly Grossthal, Eesti Inimõiguste Keskus / Mitmekesisuse kokkulepe
Suursaadik James D. Melville, Jr., Ameerika Ühendriikide Suursaatkond Eestis

15.15-16.15 Miks on mitmekesisusega tegelemine äriliselt kasulik ja mis roll on juhtimisvalikutel?
Gary Baker, EY tegevjuht jätkusuutlikkuse teenuste valdkonnas

Seminarile registreerumiseks palun täitke registreerumisvorm:
https://docs.google.com/forms/d/1lJeSMZL49Afzq_5tpnNB-nvmK6bdz-1NIdZuPPtZ-gs/viewform

Olete lahkelt oodatud kutset jagama ka teiste huvilistega oma organisatsioonis!

Lisainfo: http://www.erinevusrikastab.ee/news/seminar-13-aprillil-mitmekesisuse-juhtimine-on-selles-siis-reaalne-kasu-ja-kasum/

Parimate soovidega

Kelly Grossthal
Mitmekesisuse kokkuleppe koordinaator
SA Eesti Inimõiguste Keskus

Egert Rünne
SA Eesti Inimõiguste Keskus

Tagasi eelmisele lehele