25.-26.märtsil toimuvad Tallinnas 11.korda Linnade ja Valdade Päevad

25.-26. märtsil toimub Tallinnas juba 11.korda kohalike omavalitsuste suurüritus – Linnade ja Valdade Päevad, mida tuleb avama Eesti Vabariigi President Toomas Hendrik, siseminister Hanno Pevkur ja omavalitsusliitude esimehed.

Seekordsete Linnade ja Valdade Päevade tausta teeb kahtlemata huvitavamaks uue valimisperioodi algus. Kogu nelja-aastane teekond on ees ning vaade, mida silmapiirile oodatakse, alles avab oma piirjooni. „Kindlasti soovitakse selles vaates näha nii erinevate erakondade omavalitsuspoliitikute asjalikku panust kui ka selget tuge linnade ja valdade arenguperspektiivi vajaduste tajumisele,“ teatab liit.

Igal aastal on Linnade ja Valdade Päevadel puutud pakkuda midagi uut. Seekordsete Linnade- ja Valdade Päevade raames toimub lisaks traditsioonilisele mahukale programmile ka rahvusvaheline seminar – Läänemere väljakutse. Läänemerele pühendatud rahvusvahelise foorumi peateemaks on veekaitse meetmete rakendamine kohalikes omavalitsustes, lisab liit.

Linnade ja Valdade Päevadele on tulemas ligikaudselt 1000 osalejat, seal hulgas kohalike omavalitsuste juhid, ametnikud ja spetsialistid, Riigikogu liikmed, ministeeriumide, maavalitsuste ja ametkondade esindajad – kõik, kes tunnevad huvi kohalike omavalitsuste käekäigu vastu.

Linnade ja Valdade päevade kava leiab siit: http://www.taveco.ee/sundmused-view/linnade-ja-valdade-paevad/

Tagasi eelmisele lehele